Design

Topné panely FIRST Heating vynikají svým precizním zpracováním, designovou variabilitou a smyslem pro detail. Naše panely nejsou jen efektivním topným systémem, ale mohou sloužit jako vhodný doplněk jakéhokoliv interiéru.

Technologie výroby panelů společnosti FIRST Heating Systems umožňuje rozsáhlou grafickou flexibilitu finálních výrobků. Rámy jsou k dispozici v jakékoliv RAL barvě či elegantním hliníku. V grafickém provedení plošné části panelů nabízíme variabilitu od souvislé jednobarevné plochy, přes použití barevných skel dle vzorníku RAL, po fotografie. Samozřejmostí je umístění individuální grafiky dodané zákazníkem. Mezi standardní nabídku povrchů patří zrcadla, která jsou speciálně tvrzená a vhodná pro použití s topnými panely FIRST Heating Systems.

Technické specifikace  pro dodání vlastní grafiky naleznete na našich internetových stránkách www.firstheatingsystems.com

Při zpracování klademe velký důraz na detail, každý záhyb a spoj perfektně sedí, každý panel splňuje ty nejnáročnější požadavky.

Optimální kombinace je na Vás.

Základní povrch

Bílé lesklé či matné sklo
Černé lesklé či matné sklo
Zrcadlo

Jednobarevná skla

Základní varianta bílá a černá skla
Zrcadla

Hliníkový rám

Základní provedení rámu je z hliníku
Hliníkové rámy si můžete objednat v jakékoliv barvě dle RAL vzorníku

Barevná a potištěná skla

Dle přání je možné dodat skla ve více než 80 RAL barvách
Fotografie z aktuální nabídky FIRST Heating Systems
Individuální motivy dle grafiky zákazníka (fotografie, kresby apod.)

Čeština