Elegant WIST NG

Bezrámové topné panely řady WIST NG (Nová Generace) jsou navíc oproti řadě BASIC opatřeny řídící elektronikou a inteligentním úsporným bezdrátovým termostatem WIST, který umožňuje instalaci na zeď.

Bezrámové panely WIST Elegant NG mají skvělý design. Základní verze panelů je v provedení bílého nebo černého skla s hliníkovým rámem. Pro náročnější klientelu je možné pomocí keramického tisku dodat vlastní fotografii dodanou zákazníkem (kvalita fotografií musí odpovídat rozměrům topného panelu, ideální rozlišení fotografie 300dpi).
Panely svým designem a možnostmi přizpůsobení vyhovují i nejnáročnějším požadavkům zákazníků i architektů.
Všechny modely řady WIST NG jsou vybaveny řídící elektronikou, termostatem, vypínačem, zásuvkou, přívodním kabelem s PC IEC konektorem v plastovém krytu, který umožňuje jednoduché odpojení napájecího kabelu.

Řídící elektronika v topných panelech řady WIST NG a WIST Elegant NG hlídá povrchovou teplotu topného panelu. Díky této technologii nepřekročí povrchová teplota panelu 120°C, panel je určený pouze na zeď. Instalace lze i na skosenou zeď, instalace na strop se bohužel nedoporučuje z důvodu elektroniky v zadní části panelu.

Termostat WIST NG je napájen prostřednictvím 2 výměnných baterií typu AAA 1,5V. Umístění bezdrátového termostatu v každé místnosti umožňuje specifické nastavení topení pro každou místnost dle potřeby. Nemusíme vytápět celý dům či všechny kanceláře – tím přispíváme k další úspoře nákladů.
Jediným termostatem je též možno řídit až 4 topné panely v rámci jedné lokality (max. vzdálenost od termostatu je 30m , která je dostačující pro ovládání topných panelů i ve výrobních provozech). Programovatelný termostat umožňuje nastavení různých režimů topení přes den, v noci, v pracovní dny, o víkendech. Díky této flexibilitě jsou topné panely společnosti FIRST Heating Systems, s.r.o. využívány jak v domácnostech, rodinných domech, tak kancelářích, ordinacích, restauračních zařízení či výrobních provozech.
Díky neustálé komunikaci termostatu WIST NG a topného panelu probíhá nepřetržité měření teploty a úprava spotřeby energie s cílem zajištění maximálních úspor a zachování komfortu.

Topné panely WIST Elegant NG

Čeština