Elegant WIST NG

Topné panely verze WIST ELEGANT NG (Nová Generace) jsou charakteristická skvělým designem bezrámových panelů kombinovaných s řídící elektronikou v podobě inteligentního bezdrátového úsporného termostatu WIST NG.

Bezrámové panely WIST Elegant NG mají skvělý design – přední skleněná plocha může být dodávána jak ve standardní bílé či černé barvě, tak v jakékoliv RAL barvě. Samozřejmostí je možnost umístění fotografie nebo individuální grafiky. Všechny panely lze osadit speciálním tvrzeným zrcadlem.

Řídící elektronika v topných panelech řady WIST NG a WIST Elegant NG hlídá povrchovou teplotu topného panelu. Díky této technologii nepřekročí povrchová teplota panelu 120°C, což umožňuje umístnění panelu i na zeď nebo stojan.

Panely WIST NG a WIST Elegant NG mají speciální úchyty, které umožňují jednoduchou montáž na stojany. Tato variabilita nalezne široké využití. Například verze se zrcadlem umístěná do pohyblivého nastavitelného stojanu je ideální pro kadeřnictví, prodejny oděvů, kanceláře apod.

Panely lze ovládat prostřednictvím bezdrátového termostatu WIST NG (RFTC-50/FH), který je součástí každého balení, nebo je panel možné zapínat a vypínat tím nejjednodušším způsobem – prostřednictvím lehce přístupného vypínače.

Panely řady WIST NG a WIST Elegant NG mají díky využití PC IEC konektoru odpojitelný napájecí kabel. To usnadňuje odpojení a demontáž panelu i v případě, že byl napájecí kabel přímo zapojen do elektro krabice.

Elegance, variabilita a sofistikované bezdrátové ovládání, to jsou topné panely řady WIST Elegant NG.

Topné panely WIST Elegant NG

Čeština