Frame Basic

Topné panely řady BASIC mají vysokou povrchovou teplotu skla (až 160°C) a slouží k okamžitému ohřevu prostoru v případě potřeby. Tyto topné panely jsou určeny pro umístění na strop, či zeď od výšky 180 cm a výše.

Regulaci topných panelů BASIC je možné provádět silovým ovládáním za pomoci termostatu. K panelu lze připojit i bezdrátový přijímač, který následně panel ovládá (termostat ani přijímač nejsou součástí dodávky).

Rámové topné panely řady BASIC jsou určeny do větších prostor, kde je vhodná vyšší povrchová teplota topného panelu. Vyšší povrchová teplota zároveň znamená vyšší účinnost.

Infračervené topné panely lze, díky standardizovaným rozměrům, umístit i do sádrokartonových podhledů, kde plní nejen funkci kvalitního a výkonného topení, ale zároveň jsou vhodným architektonickým doplňkem.

Základní verze topných panelů je v provedení bílého nebo černého skla s hliníkovým rámem. Panely lze dodávat v různých barvách rámů či skel dle RAL specifikace. Zároveň lze na panely umístit i fotografie dodané zákazníkem (kvalita fotografií musí odpovídat rozměrům topného panelu, ideální rozlišení fotografie 300dpi). Panely svým designem a možnostmi přizpůsobení vyhovují i nejnáročnějším požadavkům zákazníků a architektů.

Součástí nabídky je i širokoúhlý topný panel o rozměrech 180x30cm, který je například určen pro instalaci do rohu mezi zeď a strop.

Topné panely Frame Basic

Čeština