Frame WIST NG

Rámové topné panely řady WIST NG (Nová Generace) jsou navíc oproti řadě BASIC opatřeny řídící elektronikou a inteligentním úsporným bezdrátovým termostatem WIST, který umožňuje instalaci na zeď.

WIST NG – Wireless Intelligent Saving Thermostat (Nová Generace)
Součástí každého balení panelů WIST NG je bezdrátový termostat RFTC-50/FH, který je založen na bezdrátové technologii umožňující značnou flexibilitu ovládání. Každá místnost má svůj vlastní bezdrátový termostat, který lze nainstalovat na libovolné místo v místnosti. Termostat WIST NG je napájen prostřednictvím 2 výměnných baterií typu AAA 1,5V.

Umístění bezdrátového termostatu v každé místnosti umožňuje specifické nastavení topení pro každou místnost dle potřeby. Nemusíme vytápět celý dům či všechny kanceláře – tím přispíváme k další úspoře nákladů.

Jediným termostatem je též možno řídit až 4 topné panely v rámci jedné lokality (max. vzdálenost od termostatu je 30m , která je dostačující pro ovládání topných panelů i ve výrobních provozech). Programovatelný termostat umožňuje nastavení různých režimů topení přes den, v noci, v pracovní dny, o víkendech. Díky této flexibilitě jsou topné panely společnosti FIRST Heating, s.r.o. využívány jak v domácnostech, rodinných domech, tak kancelářích, ordinacích, restauračních zařízení či výrobních provozech.

Díky neustálé komunikaci termostatu WIST NG a topného panelu probíhá nepřetržité měření teploty a úprava spotřeby energie s cílem zajištění maximálních úspor a zachování komfortu.

Základní verze panelů je v provedení bílého nebo černého skla s hliníkovým rámem. WIST NG panely lze dodávat v různých barvách rámů či skel dle RAL specifikace. Zároveň lze na panely umístit i fotografie dodané zákazníkem (kvalita fotografií musí odpovídat rozměrům topného panelu, ideální rozlišení fotografie 300dpi). Panely svým designem a možnostmi přizpůsobení vyhovují i nejnáročnějším požadavkům zákazníků a architektů.

Všechny modely řady WIST NG jsou vybaveny řídící elektronikou, termostatem, vypínačem, zásuvkou, přívodním kabelem s PC IEC konektorem v plastovém krytu, který umožňuje jednoduché odpojení napájecího kabelu.

Topné panely Frame WIST NG

Čeština