O společnosti

FIRST Heating Systems s.r.o.

Společnost FIRST Heating Systems se zabývá vývojem, výrobou a distribucí elektrických infračervených topných panelů, které jsou známé svojí kvalitou, zpracováním a vynikajícími topnými vlastnostmi. Nasloucháme přáním našich zákazníků, abychom mohli co nejlépe uspokojit jejich potřeby, zatímco vyvíjíme nové technologie pro naše produkty.

Naše skleněné infrapanely jsou vyráběny v Dubenci. Používají se komponenty vyrobené v Německu a jiných evropských zemí. Na vývoji nejmodernějších výrobků s námi spolupracuje řada inženýrů, designerů a techniků.

Naše distribuční síť se neustále rozšiřuje – pokud si přejete propojit Váš obchodní úspěch s naším, prosím, kontaktujte nás.

Poskytneme Vám tepelný zdroj, který není jen vysoce výkonný a úsporný, ale také moderní.

Vážení návštěvníci a zákazníci,

děkuji Vám za návštěvu stránek společnosti FIRST Heating Systems. Jsme společnost, která se plně věnuje rozvoji, výrobě a distribuci infračervených topných panelů. Nákup nového systému vytápění je důležité rozhodnutí, ať se týká Vašeho nového domu, rekonstrukce, zařízení kanceláře nebo jako doplněk stávajícího systému vytápění. Naším cílem je nabídnout veřejnosti zdravé a čisté topné zařízení, které bude neustále snižovat spotřebu energie a náklady na instalaci či údržbu. Prosím, laskavě nás kontaktujte s jakoukoliv otázkou nebo požadavkem, které můžete mít v souvislosti s našimi produkty.

S přáním všeho dobrého,

Roman Vondruška, ředitel FIRST Heating Systems s.r.o.

Čeština