O společnosti

FIRST Heating Systems s.r.o.
Společnost FIRST Heating Systems  je výrobce infratopných elektrických panelů , které jsou známé svojí kvalitou, zpracováním a vynikajícími topnými vlastnostmi. Máme provozovnu, výrobní halu od roku  11.12.2017.
Zásilky jsou bezpečně baleny a přepravovány na paletách s dodáním do  4 pracovních dnů do destinací v EU a do 2 pracovních dnů v ČR.
Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat. Poskytneme Vám tepelný zdroj, který není jen vysoce výkonný a úsporný, ale také moderní.
Přijďte si vybrat do naší prodejny.
Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám poradíme  info@firstheatingsystems.com

Vážení návštěvníci a zákazníci,

děkujeme Vám za návštěvu stránek společnosti FIRST Heating Systems. Jsme  rodinná firma a zakládáme si na kvalitě a bezpečnosti našich výrobků.  Věnujeme se rozvoji, výrobě a distribuci infratopných elektrických panelů. Nákup nového systému vytápění je důležité rozhodnutí, ať se týká Vašeho nového domu, rekonstrukce, zařízení kanceláře , výrobních prostorů nebo jako doplněk či přitápění u stávajícího systému vytápění.  Nabízíme zdravé , tiché a bezprašné topné zařízení,  bez  nákladů na instalaci a údržbu.  Prosím, laskavě nás kontaktujte s jakoukoliv otázkou  k našim  výrobkům na e-mail : info@firstheatingsystems.com

S přáním všeho dobrého,

Roman  a Zuzana Vondruškovi

FIRST Heating Systems s.r.o.

Čeština